Skalbinių džiovyklė – išmanus buities pagalbininkas

Skalbinių džiovyklė

Vasarą skalbinių džiovinimo rūpesčiai slegia retą, tačiau viskas pasikeičia saulę pakeitus lietui ir šaltam orui. Ką darote tuomet? Kelias dienas namuose mėgaujatės gaivia skalbimo miltelių drėgme ar žiemą pro langą stebite lauke į ledą virstančius drabužius? Tiesa, jei turite skalbinių džiovyklę, tokios problemos Jums svetimos. Šiandieninės džiovyklės ne tik atlieka savo tiesioginę funkciją, bet ir lygina, atnaujina audinio struktūrą, tausoja elektros energiją, atlieka daugybę papildomų funkcijų, tad gerokai palengvina buities darbus.

Vietoj elektros – šaldymo medžiaga

Jei namuose reikia tikro pagalbininko, rinkitės A klasės skalbinių džiovykles. Jos pasižymi ne tik pažangiomis technologinėmis naujovėmis, bet ir žymiai mažesnėmis elektros energijos sąnaudomis. Taip yra dėl džiovinimo metu naudojamos žemesnės nei B ir C klasės įrenginių temperatūros. Profesionali šilumos siurbimo technologija užtikrina veiksmingesnį, pigesnį ir švelnesnį drabužių džiovinimą. Užuot naudojusi elektrą, A energijos klasės džiovyklė orui šildyti naudoja „šaldymo medžiagą“, todėl ji suvartoja gerokai mažiau energijos.

Lengvas vandens šalinimas

Surinktą vandenį džiovyklės pašalina dviem būdais – ventiliaciniu arba kondensaciniu. Ventiliacinio tipo džiovyklės dažniausiai statomos netoli ventiliacijos šachtų ar orlaidžių, nes būtent per jas (vamzdžiu) pašalina sukauptą drėgmę. Tuo tarpu kondensatorinei džiovyklei tereikia elektros lizdo. Joje yra uždaras oro ciklas, tad drėgnas oras yra aušinamas, o jame esantis vanduo kondensuojamas ir surenkamas į kondensato indą arba išsiurbiamas. Drėgmę surenkantis filtras įtaisomas patogioje, lengvai pasiekiamoje vietoje, tad po džiovinimo jis ištraukiamas ir vanduo paprasčiausiai išpilamas. Jaudinatės, jog galite pamiršti tai padaryti? Dalis džiovyklių jau turi funkciją, primenančią kada laikas valyti filtro kondensatorių.

Taupiai džiovinti – nors ir vienerius marškinius

Taupydami elektros energiją dažniausiai laukiame kol prisikaups daug nešvarių drabužių ir tuomet skalbiame. Įsigiję šiuolaikišką buitinę techniką sutaupysite ir energijos, ir laiko. Jums visai nebūtina pilnai užkrauti iki 9 kilogramų skalbinių galinčios išdžiovinti džiovyklės. Ji pati nustato skalbinių svorį ir atitinkamai pritaiko džiovinimo ciklo trukmę bei energijos sąnaudas. Tad į džiovyklę ramia sąžine galite mesti vienerius, ką tik išskalbtus marškinius, ir jau po kelių minučių juos dėvėti.

Džiovyklės valdymas – Jūsų telefone

Šiandien daugelis gyvenimo sferų persikelia į virtualią erdvę. Ten galima mokytis, bendrauti, pramogauti ir jau net atlikti tam tikrus buities darbus. Naujausiose džiovyklėse įdiegta „Smart Check“ programa gerokai palengvina užimtų ir laiko stokojančių žmonių buitį. Automatinė klaidų stebėjimo sistema aptinka ir nustato iškilusias problemas bei pateikia Jums nesklandumų šalinimo sprendimus tiesiai į išmanųjį telefoną. Programėlė netgi suteikia galimybę kontroliuoti džiovyklę nuotoliniu būdu ir įspėja, kada džiovinimas yra baigtas.

Ne tik džiovina

Šiandieninės džiovyklės labai skiriasi nuo tų, kurios pasirodė vos tik pradėjus masinę šių įrenginių gamybą. Anksčiau jos atlikdavo tik tiesioginę funkciją, nepaisant kokybės, žalos audiniams ar papildomų funkcijų. Dabartinės džiovyklės taip pasirūpina drabužiais, jog šie ne tik per kelias minutes tampa sausi, bet ir atnaujinami bei išlyginami. Išmaniosios sistemos pagal skalbinių svorį ir drėgnumą pačios nustato džiovinimo ciklą, užtikrindamos, kad drabužiai nebūtų džiovinami per ilgai. Papildomų, buitį žymiai palengvinančių funkcijų – daugybė, tad belieka išsirinkti.

Šaltinis: Vonios namai naujienos