Kodėl finansinę apskaitą verta patikėti buhalterinei įmonei

image-123.jpg
Buhalteriui netikėtai palikus darbą, įmonėje įsiviešpatauja chaosas. Greitai profesionalų darbuotoją rasti sunku, o ir perprasti 10 metų vestos buhalterijos niuansus ne visada paprasta. Kreipusis į buhalterinę įmonę, metų metus galvos skausmu buvusi apskaita, tarsi našta nukrenta nuo pečių. Darbas pradeda vykti sklandžiai, greitai, tarsi tampa nesudėtingas, o vadovas negaišinamas dėl iškilusių papildomų rūpesčių.
Tokia patirtimi gali pasidalinti ne viena įmonė, susidūrusi tiek su samdyto buhalterio, tiek su buhalterinės įmonės teikiamomis paslaugomis. Lietuviai į apskaitos įmones kreipiasi vis dažniau, tačiau dalį verslininkų vis dar stabdo stereotipų bei nusistovėjusios tvarkos laužymo baimė.

Sutartis – nuo 50 litų per mėnesį
Galima manyti, jog pirmiausia verslininkus atbaido įsitikinimas, jog buhalterinės įmonės samdymas kainuoja didelius pinigus. Deja, tai tik mitas, nes už uždaros akcinės bendrovės ar viešosios įstaigos finansų tvarkymą mokama vos nuo 119 litų, o sutartys su mažosiomis bendrijomis pasirašomos net nuo 50 litų per mėnesį. Didėjant darbo krūviui, didėja ir kaina, priešingu atveju mokamos sumos dydis mažėja. Dažniausiai vidutinė buhalterinių paslaugų kaina – 350 litų.

Profesionalių nuomonių įvairovė
Nors buhalterius įmonės kruopščiai renkasi iš daugybės kandidatų, dažniausiai priimami kompetencija bei žiniomis pasižymintys specialistai, buhalterinės įmonės kolektyve tokių profesionalų yra ne vienas. Dėl įsipareigojimų daugeliui klientų, jaučiamas poreikis domėtis naujausiomis buhalterinėmis tendencijomis bei naujovėmis, kad klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Tokie specialistai lengvai ir greitai atsakys į klausimus, kurie paprastam buhalteriui gali pasirodyti neįveikiami ar tiesiog nenaudingi.

Teikiamos paslaugos
Buhalterinė įmonė suskaičiuos darbuotojų algas, atostogas, išeitines kompensacijas, nepanaudotas gimdymo atostogas, komandiruotes, dienpinigius ir kitas išlaidas. Greitai įformins priėmimus, atleidimus, paruoš reikalingas pažymas. Be papildomų rūpesčių atitinkamoms institucijoms bus pateiktos PVM, pajamų, pelno, avansinio mokesčio, kelių mokesčio, taršos bei kitos deklaracijas, mokesčių užskaitas. Jums, Jūsų įmonės darbuotojams nereikės bendrauti su mokesčių inspektoriumi, statistikos departamentu, laiku ir tiksliai bus paruoštas balansas, pelno/nuostolio ataskaita, atlikta skolų analitika bei kiti darbai.

Įmonės privalumai
Jau išsiaiškinome, jog buhalterinės įmonės paslaugų kaina – įkandama net ir smulkiajam verslui. Maža to, pasirinkę įmonę, ženkliai sutaupysite savo įmonės lėšų. Nukris už buhalterį mokamos Sodros bei GPM įmokų našta. Nereikės rūpintis papildomu kompiuteriu, buhalterinėmis programomis, įvairiomis kanceliarinėmis priemonėmis, telefono sąskaitomis. Buhalterinė įmonė nesiprašys išleidžiama į atostogas, kvalifikacijos kėlimo kursus, neaimanuos dėl per mažo atlyginimo, nelauks premijų. Jums dirbs viena didelė profesionali komanda, bendram tikslui jungianti skirtingas patirtis bei aukštas kompetencijas. Neteks jaudintis dėl mokesčių patikrinimų ar buhalterio išėjimo iš darbo, atsikračius atsakomybės dėl pridarytų nuostolių (yra draudimas).

Ne tik buhalterinė apskaita
Jei dar tik ruošiatės kurti įmonę, drąsiai konsultuokitės su profesionalais. Buhalterinės įmonės specialistai ne tik patars bei padės sukurti verslą, bet ir suteiks įmonės registracijos adresą. Padės susiorientuoti ką ir kaip galima įtraukti į įmonės sąnaudas, rasti nuostolingus klientus bei maksimaliai sutaupyti Jūsų įmonės lėšas.

Šaltinis: http://naujienos.bonussocius.lt/kodel-finansine-apskaita-verta-patiketi-buhalterinei-imonei/